• اشتراک
پکیج کامل طراحی روی ناخن همراه با بیش از 700 طرح کاربردی و آموزش تصویری
 به راحتی با کمترین هزینه و در منزل ناخن های خود را طراحی کنید
دختر خانوم هایی جوانی که می خواهند همیشه تک باشند
مجموعه ای بی نظیر برای اولین بار درایران
با خرید این پکیج هیچ گونه مهارت و تخصصی برای طراحی ناخن لازم نیست به راحین ناخن هایتان را در عرض چند دقیقه به هر مدلی که دوست دارید طراحی کنید و بیشتر از هرکس خودتان لدت ببرید این پکیچ بهترین هدیه برای کسی است که دوستش دارید پکیچ طراحی ناخن جدیدترین در دنیای مد و فشن است که به تازگی عرضه شده است
ناخنهای زیبا = دستان زیبا
طراحی ناخن هنری متنوع و توام با خلاقیت است که به تازگی بسیار مورد توجه خانم ها قرار گرفته است. با کمک این محصول ارزشمند به صورت مرحله به مرحله جدیدترین روش ها و طرح ها برای طراحی ناخن را آموزش می بینید و می توانید با کمی تمرین ناخن های خود و دیگران را طراحی کنید.
این پکیج آموزشی مناسب افراد علاقه مند به هنر طراحی ناخن و همچنین کسانی که می خواهند از این راه کسب درآمد کنند، می باشد.
طراحی ناخن (Nail Art یا Nail Design) نیاز به حوصله، تمرین، خلاقیت و تجربه دارد. این آموزش، شامل اصول طراحی ناخن و نمونه های زیبا از جدید ترین مدل های ناخن 2013 می باشد.
ممکن است طراحی ناخن با قلم به دلیل وقت گیر بودن شما را خسته کند ولی شما عزیزان می توانید با استفاده از این پکیج مانند یک طراح حرفه ای ناخن کمتراز 10 دقیقه ناخن هایتان را طراحی کنید و از طراحی خودتان لذت ببرید و درضمن در وقت و در پول تان نیز صرفه جویی کنید.
برای طراحی ناخن از لوازم بسیار زیادی می توانید استفاده کرده و ناخن هایتان را تزیین کنید ولی اگر اولین بار است که می خواهید این کار را تجربه کنید، از یک خلال دندان استفاده کنید.
ناخن از مهم ترین عناصر در زیبایی خانم ها محسوب می شود. بنابراین اگر خانمی می خواهد که زیبا به نظر بیاید نباید از این بخش مهم یعنی ناخن چشم پوشی کند.
این محصولات طوری طراحی گردیده اند که هم قابل استفاده برای سالن آرایشگاه ها و مانیکوریست های حرفه ای می باشد و هم قابل استفاده برای مصرف کنندگان عادی در منزل. شما مصرف کنندگان عزیز می توانید برای زیبایی ناخن های خود به راحتی هر چه تمام از آن ها استفاده کنید و تنوع طرح ها و محصولات به قدری زیاد است که می توانید رنگ ها و طرح ها را با رنگ لباس و آرایش مورد نظر خودتان برای حضور هر چه زیباتر در مجالس و مهمانی ها و …هماهنگ نمائید.
این مجموعه آموزشی به شما می آموزد که طراحی ناخن را در منزل و بدون نیاز به حضور در آموزشگاه فرا بگیرید و خودتان طراح ناخن های خود باشید و شامل 8 بخش آموزشی به شرح زیر می باشد :
♦ طراحی با چسب ♦ طراحی فرانسوی ♦ طراحی با نگین ♦ طراحی با اکلیل ♦ طراحی مات و براق ♦ طراحی با دیزاین ♦ طراحی فانتزی با لاک ♦ طراحی با برچسب
در این مجموعه شاهد 12 گالری عکس طراحی ناخن و هر گالری دارای حدود 60 طرح کاربردی از طراحی ناخن می باشد که مورد استفاده شما قرار خواهد گرفت. 
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.