• اشتراک
ژل افزایش دهنده قد معجزه ای در افزایش قد افزایش قد 1 الی 5 سانتی متری در عرض چند ثانیه توسط Betall با قیمتی ارزان واستثنایی به راحتی بلند قد شده و از آن لذت ببرید

ژل افزایش قد Betall

 قد خود را افزایش بدید بدون آنکه حتی کسی متوجه بشه

قیمت ژل افزایش قد اصل: فقط 14000 تومان بصورت اورجینال

تعداد:10 عدد در پک اصلی

افزایش قد 1 الی 5 سانتی متری در عرض چند ثانیه توسط Betall

بدون کوچکترین عوارض

  جنس این ژل ها از سیلیکون بسیار نرم و مقاوم میباشد 

 و میتوان برای مدتهای طولانی استفاده نمود

توجه:

خریداران عزیز این محصول در بسیاری از فروشگاههای اینترنتی به صورت تقلبی و بدل وجود دارد و محصول درجه 2 یا بدل آن به شما می فروشند متاسفانه برخی از فروشگاهها را بدون بسته بندی و بصورت  فله ای وارد نمایند که هیچ گونه آرم و هلوگرامی برروی آن مشاهده  نمیشود.

مواظب باشید که چند هزار تومان پائین بودن قیمت کالا شما را ترغیب و سلامتی تان را به خطر نیاندازد.

این ژل کیفیت عالی دارد و از سیلیکون مرغوب ساخته شده است و جعبه دار است.

ژل افزایش قد دارای 2 کیفیت درجه یک و درجه 2 بوده که در این فروشگاه هر 2 کیفیت قرار داده شده است

پیشنهاد ما فقط ژل افزایش قد بتال اصل خارجی با بسته بندی طلقی با سیلیکون آلمانی میباشد که هیچ نوع مشگلی در راه رفتن ایجاد نمی کند و به مفاصل پای شما و رباط های آن فشار وارد نمی سازد.

 
 
ژل افزایش قد اورجینال ، تشکل شده از موارد سیلیکونی و ژله ای ، در عین داشتن نرمی و راحتی بسیار مقاوم میباشد

با این محصول جدید دیگر نگران مراسمها و قد خود نباشید

ژل های افزایش قد ضد حساسیت بوده و به گونه ای متناسب با اورگونومی پا ساخته شده اند. 

بر عکس کفش های پاشنه بلند که عوارض زیادی بر روی اسکلت بدن از جمله ستون فقرات دارند، پروتز افزایش قد بدلیل جنس سیلیکونی خود و انعطاف پذیری بیش از حد هیچ نوع عارضه ای را برای شما ایجاد نمی کند.کفش های بلند پاشنه دار به ستون فقرات آسیب می رساند و باعث کمر درد می شود.اما ژلهای افزایش دهنده قد باعث کمر درد نمی شونددر واقع این محصول از چند لایه سیلیکون بسیار راحت تهیه شده که در کفی پای کفش شما قرا می گیره و شما رو تا 4 سانتیمتر بلند تر از قد واقعیتون نشون میده. یعنی با استفاده از این محصول هر وقت که کفش پاتون باشه تا 4 سانتیمتر بلندتر دیده میشید.

بلند قد بودن یکی از مواردیه که خیلیا دوست دارن براشون اتفاق بیفته و حتی چند سانتیمتر هم که شده از قد الانشون بلندتر دیده بشوند. داروها و قرصهای زیادی با هزینه های گزافی برای افزایش قد وارد بازار شده که متاسفانه کارایی هیچکدوم اونا تو هیچ سازمان بهداشتی و دارویی تایید نشده. یکی دیگه از روشهای افزایش قد هم که جراحیه که اولا ریسکش خیلی بالاست و دوما هزینه اش زیاده. اگه نمی خواین از روشهای بالا استفاده کنین ولی همچنان دوست دارید قدتون چند سانتیمتر بلندتر دیده بشه ، می توانید از این محصول مطمئن برای افزایش قد خود استفاده کنید.

بی خطرترین ، کم هزینه ترین ، بهترین راه برای قد بلند شدن

ژل افزایش قد بتال اصل و اورجینال فروش ژل افزایش قد بتال با قیمتی بسیار ارزان واستثنایی

تصویر بسته و محصول:

 

 

این ژل ها در کف کفش قرار میگیرند و بطور نامرئی قد شما را در محیط بیرون بلندترنشان میدهند !!!

مطمئن باشید که به اطرافیان خود هم توصیه خواهید کرد ...

 

محصول ارسالی برای دو پا بوده که بایستی در کف کفش قرار گیرد.ژل افزایش قد betall در عرض چند ثانیه و بدون جلب توجه اطرافیان و کاملا مخفیانه شما را تا 5 سانتیمتر و بدون عارضه افزایش قد خواهد داد.

در تمامی کفشها امکان استفاده از این ژلها می باشد. تصاویر و ویدیویی که در پایین صفحه مشاهده خواهید کرد نشانگر کاربرد می باشد.

فیلم آموزشی ویدیویی این کالا و نحوه کار:

دانلود این ویدئو: 

قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.