• اشتراک
این یک مجموعه تصویری است
موضوع پکیج          :          پکیج مدیریت روابط دختر و پسر ( آرمان داوری ) ازدواج موفق
خلاصه آموزش        :          
زیر گروه               :          
ازدواج و روانشناسی
تعداد لوح              :          1 لوح
شرکت سازنده      :          
قیمت پکیج           :         
5000 تومان
 
مباحث و سرفصل ها
اهداف دختر ئ پسر از برقراری رابطه با جنس مخالف / شیطنت های دخترانه بویژه در وضعیت مسمومیت گروهی و مخاطرات آن مشغولیت های ذهنی پسران / در گروههای دختران چه می گذرد / در گروههای پسران چه می گذرد / از وابستگی های ذهنی تا وابستگی های عینی / آسیب های که دختران و پسران از این روابط می بینند / تن دادن به ازدواج های نامتناسب / آسیب های مالی / احساس گناه خشم و پشیمانی و بدبینی افزدگی / فواید ارتباط / چرا برخی از روابط دوستی لذت بیشتری می برند ؟ / صحبتی با پسران / صحبتی با پسران / صحیبتی با دختران / تئوری دوست پسر خوب و خواستگار بد / چرا مردان تمایل به رفتن و زنان تماسل به ماندن دارند / راه کارهای سازمان دهی روابط دختر و پسر / نقش خانواده در مدیریت روابط اعضا خانواده با جنس مخالف / مدیریت روابط اجتماعی و شغلی و علمی با جنس مخالف / مکمل این سمینار / مدیریت شیفتگی است و ...
سخنران :استاد آرمان داوری


دکتر آرمان داوری ، هم اکنون رئیس بیمارستان رسالت تهران و طراح دوره جامع ازدواج موفق در ایران است. تاکنون برنامه های فراوانی از ایشان در شبکه های جام جم ، چهار سیما و abc news و ... پخش شده است.

آرمان داوری در 15 دیماه سال 1346 در بافت کرمان به دنیا آمد. پس از اخذ دیپلم بنا به توصیه پدرش در رشته کشاورزی مشغول به تحصیل شد. اما پس از سه ترم انصراف داد و دوباره در کنکور سراسری شرکت کرد. در رشته هوش بری پذیرفته شد . پس از اتمام این رشته برای بار سوم در کنکور سراسری شرکت کرد همزمان در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد و رشته اداره امور بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شد .بعلت علاقه به علوم انسانی وارد رشته اداره امور بیمارستانها شد . بعد از آن در مقطع فوق لیسانس مدیریت سلامت پذیرفته شد ، در سال 1383 نام او در پذیرفته شده های امتحان کتبی دکتری تخصصی مدیریت سلامت اعلام شد خودش می گوید اگر جمع تمام مدتی که من مشغول تکمیل پرسشنامه های کنکور های مختلف بودم را حساب کنیم حدود یک هفته ای می شود . ایشان دوره تربیت مدرس مهارت های زندگی را در جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران نیز گذرانده است.
 
 
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.