• کد محصول: 3-0114
  • (1)
  • قیمت : 165,000 تومان
  • اشتراک
بولت اکـسپرس همه کاره، سه کار مهم را در آشپزخانه به عهده دارد
As Seen On TV
فروش مستقیم و بدون واسطه
با ضمانت تحویل جنس درجه 1 اورجینال اصلی
تضمین برگشت پول در صورت ارایه کالای نامرغوب
garanti taviz kala فلیور ویو کن وود دیجیتال با گارانتی تعویض و هدیه Flavor Wave KENWOOD (فر نوری دیجیتال)
توضیحات مربوط به این کالا
این دستگاه همه کاره، سه کار مهم را در آشپزخانه به عهده دارد از جمله مخلوط کردن و هم زدن مواد، آب گرفتن از انواع میوه ها و سبزیجات و در نهایت خرد کردن و ریز کردن مواد.
این وسیله خانگی با قدرت بالای موتور خود، از عهده تهیه مواد اولیه غذاهایی که شما برای یک خانواده در نظر می گیرید به خوبی برمی آید. بنابراین شما می توانیدبه کمک بولت اکـسپرس با خیال راحت غذاهایی متنوع و خوشمزه تدارک ببینید و در مدت زمان 8 دقیقه یا کمتر آنها را آماده طبخ نمایید.
دستگاه برای هر کاری که انجام می دهد دارای قطعات خاص خود می باشد، کافیست قطعه خاص هر کار را بر روی پایه و بدنه اصلی دستگاه قرار دهید و به کمک دکمه روی دستگاه به شکل ضربات پالسی یا همان ضربه ای، آن را به کار انداخته و مواد را در یک چشم به هم زدن خرد کنید، مخلوط کنید، هم بزنید و یا حتی آب بگیرید. بولت اکـسپرس تمام این مراحل را آنچنان تند و سریع انجام می دهد که همه خواص و ویتامینهای فرار میوه ها و سبزیجات حفظ می گردد.
با خرد کن این وسیله، به آسانی مرغ، گوشت و سبزیجات را له و چرخ کنید و برای تهیه و طبخ یک غذای خوشمزه و بی نظیر در کمتر از 30 ثانیه آماده نمایید.
ویژگی های محصول
* قدرت موتور 700 وات
* وزن دستگاه: 2 کیلو و 350 گرم
* ابعاد دستگاه: قطر 22 سانتیمتر و ارتفاع 20 سانتیمتر
* دارای قطعات مخلوط کن
* دارای قطعات غذاساز
* دارای قطعات آبمیوه گیری
کارتن بولت اکـسپرس حاوی :
آبمیوه گیری ، هم زن ، ورقه کن ، گوشت خورد کن ، موتور شبکه آبگیری ، جای تفاله میوه ، تیغه یدکی مخلوط کن ، پارچ میکـسر مخلوط کن همزن ، دو تا دسته فشار دهنده ، مسواک شستشو ، دفترچه راهنما
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.