• کد محصول: 3-0244
  • (1)
  • قیمت : 45,000 تومان
  • اشتراک
دیگر نگران کوتاهی قد خود نباشید.افزایش قد 8 تا12 سانت(دریک دوره) به وسیله دمپا..
As Seen On TV
توضیحات مربوط به دمپایی افزایش قد اصل برزیلی :
دیگر نگران کوتاهی قد خود نباشید
افزایش قد 8 تا12 سانت(دریک دوره) به وسیله دمپائی های مخصوص ماساژ به روش ویبراتوری وطب سوزنی محصول کشور برزیل به همراه 8 برنامه :لاغری-چاقی- افزایش قد-تسکین دهنده درد-ماساژکل اندام و3برنامه ریلکـس کننده کل اندام.)
ساخت کشور برزیل
این کالای منحصر به فرد علاوه بر دمپایی های داخل جعبه دو قطعه دیگر نیز مخصوص سایر نقاط بدن را در خود جای داده است. دمپایی افزایش قد فوت ماساژور با ایجاد پالس های الکتریکی و تحریک اعصاب کف پا در چند حالـــت مختلف که کاربر می تواند به دلخواه منطقه تحریک را تغییر دهد باعث افزایش قد کاربر تا حداکثر 5 الی 8 سانتی متر شود. عمل این دستگاه نوعی فیزیوتراپی برای استخوان های بدن می باشد و با تحریک اعصاب بدن از تنبلی عضلات جلوگیری نموده با تحریک عصبی باعث افزایش طبیعی قد می گردد. این دستگاه دارای دو قطعه جداگانه نیز می باشد که در صورت درد یکی از عضلات بدن با قرار دادن آنها بر روی ناحیه دردناک عمل کاستن درد و ماساژ موضعی را بصورت بسیار کاملی انجام دهید .
روش کار دمپایی افزایش قد اصل برزیلی :
این دستگاه با ایجاد پالس های الکتریکی ضعیفی مانند طب سوزنی اقدام به تحریک اعصاب حساس و مورد نظر محل قرار گرفته (اعم از کف پا یا سایر نقاط بدن) نموده و به این ترتیب باعث از بین رفتن خستگی و کوفتگی و احساس آرامش بسیار قابل ملاحظه ای در بدن فرد ایجاد می کند .
علاوه بر دمپایی ، این پکیج دارای دو عدد برچسب ویژه قرار دادن در سایر نقاط بدن نیز می باشد که برای افزایش راحتی ، آرامش ، رفع خستگی ، کوفتگی بدن و ریلاکـسیشن مورد استفاده قرار می گیرد مدت مصرف و میزان افزایش قد : 17 تا 22سال : (حتی تا 15 سانتی متر) ؛ 22 تا 27 سال : (به میزان 5 تا 10 سانتی متر) ؛ 27 تا 32 سال : (حداکثر 5 تا 8 سانتی متر) ، ضمنا در سنین بالاتر از 32 افزایش قد غیر ممکن نیست اما از درصد ضعیفی برخوردار است ...
ویژگی های دمپایی افزایش قد اصل برزیلی :
-افزایش قد حداکثر 8 الی 15 سانتی متر در طول دوره برای افراد جوان
-رفع خستگی و کوفتگی سایر نقاط بدن
-ماساژ پا و رفع خستگی و کوفتگی پا
-جلوگیری از پیری زودرس کلیه اندام های بدن
-استاندارد دستگاه برای رسیدن به قد دلخواه (5 الی 8 سانتی متر حتی در سنگ) می باشد .
-قلابی این کالا بعد از 2 هفته از بین میرود .
طریقه مصرف :
استفاده از دستگاه های داخل جعبه بسیار آسان است و نیاز به داشتن دانش فنی زیادی ندارد . دستگاه را در هر حالـــتی می توانید استفاده کنید . در هنگام تماشای تلویزیون ، مطالعه و ... . دوره مصرف روزی حداکثر 45 دقیقه در روز در طول مدت 3 ماهه می باشد . در طول دوره حتما از غذاهای کلسیم دار استفاده فراوان نمائید . در ضمن قبل از خرید محصول حتما از اصل بودن محصول اطمینان پیدا کنید زیرا نمونه مشابه این محصول در بازار بسیار موجود می باشد. محدودیت سنی دستگاه افزایش قد برای سنین کمتر از 35 سال می باشد
دستگاه افزایش قد محدودیت سنی این محصول برای سنین کمتر از 35 سال می باشد
وسایل موجود در جعبه دستگاه دمپایی افزایش قد اصل برزیلی :
1 - یک جفت دمپائی مخصوص
2 - یک عد سیم رابط بین دستگاه و دمپائی
3 - دو عد پد
4 - یک عد سیم رابط دستگاه و پد
5 - دستگاه نمایشگر
6 - دفترچه راهنما
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.