• اشتراک
صابون جمع کننده و منقبض کننده صابون ضد خارش صابون خوشبو کننده بانوان صابون ضد خارش واژن خوشبو کننده و برطرف کننده بوی بد بدن مخصوص خانم ها دارای مجوز بهداشتی 23837/ب ن 1 /87 قیمت 30 هزار تومان
صابون جمع کننده و منقبض کننده
صابون ضد خارش
صابون خوشبو کننده بانوان
صابون ضد خارش واژن

خوشبو کننده و برطرف کننده بوی بد بدن مخصوص خانم ها دارای مجوز بهداشتی 23837/ب ن 1 /87

قیمت 30 هزار تومان


صابون خوشبو کننده والنسی مخصوص خانمها می باشد. این صابون ضد باکتری بوده و قارچ های نواحی و کشاله ران را از بین می برد. بسیاری از مواقع با علت های گوناگون خانم ها از خارش ناحیه تناسلی ابراز ناراحتی می کنند. همچنین ترشحات عفونی و احساس سوزش باعث عذاب خانم ها می شود. به همین منظور صابون ضد خارش تمامی باکتری های جمع شده در ناحیه تناسلی را کاملا پاک می کند و در نتیجه سبب ایجاد رطوبت شده و لطافت را برای بانوان هدیه می دهد. اگر از بوی بد ناحیه تناسلی رنج می برید این صابون با پایه گیاهی سبب از بین بردن بوی نامطبوع شده و از تجمع قارچ در دهانه واژن جلوگیری می کند. با شستشوی سه بار در هفته تمامی مشکلات واژن از جمله خارش، ترشحات عفونی و سوزش کاملا برطرف می شود.
علایم عفونت قارچی واژن:
1- ترشحات واژن:
یکی از شایع ترین علایم عفونت قارچی، ترشحات سفیدرنگی است که از ناحیه واژن خارج می‌شود. هم چنین ممکن است به رنگ سبز یا زرد هم باشد. مقدار این ترشحات می‌تواند زیاد یا کم باشد.
2- خارش و سوزش:
ناحیه تناسلی این بانوان معمولا متورم می‌باشد و احساس خارش و سوزش در این ناحیه دارند. سوزش این ناحیه ممکن است شدید شود و شدت سوزش در هنگام ادرار کردن بسیار بدتر می‌شود.
3- بوی بد واژن:
موقع عفونت قارچی، بوی نامطبوعی ایجاد می‌شود. البته بوی نامطبوع واژن و یا ترشحات واژن، در بیماری هایی نظیر واژینوباکتریال نیز دیده می‌شود.

طریقه مصرف : در دوران قاعدگی هنگام استحمام و هر زمان مورد نیاز باشد بصورت استعمال خارجی مصرف کنید.قبل از استفاده دستهایتان را کاملا بشویید.قسمت خارجی ناحیه را کمی مرطوب کنید کف صابون را به موضع بمالید سپس کاملا آبکشی کنید و ناحیه را کاملا خشک نمایید.هشدار:استعمال آن برای دوشیزگان زیر 12 سال توصیه نمی شود.از مصرف بیش از حد خود داری کنید (حداکثر هفته ایی 3 بار)

برخی از صابون دوران قاعدگی والنسی :

– مخصوص خانمها

– خوشبو کننده

– ضد باکتری و ضد قارچ

– ضد خارش

– از بین برنده ترشحات عفونی

– کاهش احساس سوزش و درد در ناحیه

– لطافت بخش

– مرطوب کننده

– شماره مجوز بهداشتی :23837/ب ن 1 /87
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.