• اشتراک
تمامی محصولات عش دارای شماره پروانه بهداشتی ساخت 21/12897 میباشند.

خرید وازلین طبی فاقد اسانس عش

خرید وازلین طبی فاقد اسانس عش

وازلین طبی حاوی ویتامین های A,E و D3

این محصول آسیب پوستی مانند خشکی و ترک خوردگی پوست دست و پا، ادرار سوختگی اطفال، زخم های سطحی خراشها و سوختگی های خفیف و خشکی و ترک خوردگی لب ها را التیام می بخشد.

وازلین؛ ماده چرب
وازلین یکی از چرب ترین مواد موجود است. البته تاثیر مرطوب کنندگی و عایق نیز دارد.
– قابلیت استفاده برای همه
از آنجا که وازلین یک ماده معدنی است، هیچ واکنش آلرژیکی در پی ندارد. در موارد پزشکی که به شکل کرم در داروخانه ها به فورش می رسد، بسیار تمیز است و هیچ ماده اضافه ای ندارد. از همین رو می توان آن را برای پوست های حساس و آسیب دیده توصیه کرد.

کاربردهای وازلین
پوست خشک
وازلین پوست را مرطوب می کند و به علاوه چون حالت عایق دارد می تواند مانع از تبخیر رطوبت موجود در پوست شود. برای قسمت هایی از پوست مانند زانو، آرنج، پا و… که بسیار خشک می شوند بسیار مناسب است. از وازلین همچنین می توان برای شادابی لب ها نیز استفاده کرد. البته به خاطر اینکه این ماده بسیار چرب است توصیه می شود شب ها استفاده شود. طی چند ساعت خواب تاثیرات بی نظیری روی پوست خواهد داشت.

پوست آسیب دیده
در موارد تحریک پذیری، سوختگی و آسیب های سطحی، وازلین می تواند ب

ه کمک بیاید. همان طور که اشاره شد وازلین رطوبت پوست را حفظ می کند که به بهبودی پوست و محافظت در برابر تماس با اشیا کمک می کند. روی قسمت آسیب دیده لایه ضخیمی وازلین بمالید و در صورت نیاز پانسمانی بگذارید تا مانع از پخش شدن به همه جا شود.
توجه داشته باشید این توصیه در موارد آسیب های کوچک کاربرد دارد و اگر جراحت پس از چند روز بهبود نیافت حتما باید به پزشک مراجعه نمایید.

در دو نوع معطر و فاقد اسانس.

در حجم و اندازه 120 میلی گرمی قوطی

قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.