• اشتراک
آسیاب تک دیانا Diana مشکی با توان 160 وات دستگاهی در اندازه و حجم کوچک مناسب برای مصارف خانگی است که از طراحی جذاب و چشمگیری ساخته شده است. این دستگاه مناسب برای آسیاب قهوه ، انواع ادویه، شکر و… می باشد.
آسیاب تک دیانا Diana مشکی
با توان 160 وات دستگاهی در اندازه و حجم کوچک مناسب برای مصارف خانگی است که از طراحی جذاب و چشمگیری ساخته شده است. این دستگاه مناسب برای آسیاب قهوه ، انواع ادویه، شکر و… می باشد. مخزن آسیاب ظرفیت پودر کردن 85 گرم از مواد غذایی را دارد و به دلیل اینکه محفظه و تیغه دستگاه از جنس استیل ضدزنگ است، علاوه بر عملکرد و کارایی بهتر، محیطی کاملا بهداشتی را فراهم می آورد که بو و رنگ مواد آسیاب شده را به خود نمی گیرد و به آسانی می توان پس از استفاده آن را تمیز نمود.
 آسیاب تک Diana دارای درپوش شفاف واقع بر روی مخزن است که امکان مشاهده محتویات داخل مخزن را فراهم می نماید. کلید فشاری روشن و خاموش دستگاه روی درپوش آن تعبیه شده و این مزیت را دارد که با برداشتن درپوش امکان روشن شدن وحرکت تیغه و آسیب رساندن به دست وجود ندشته باشد که این ویژگی از نظر ایمنی حائز اهمیت است. سیم دستگاه به طول 1 متر وحدوده ی مناسبی را برای کار با آسیاب در اختیار شما قرار می دهد.
توجه: تخفیف نداریم و مابه التفاوت هزینه پست پرداخت میشه.
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.