• اشتراک
آموزش 6 تابلوی نقاشی با آبرنگ از ساختمان و طبیعت بیش از 100 تابلو زیبای نقاشی باکیفیت و قابل چاپ آموزش ویدیویی با دوبله فارسی

آقای تری هاریسون Terry Harrison یکی از نقاشان بزرگ دنیا در نقاشی با آبرنگ و آکرولیک می باشد به طوریکه کتاب ها و DVD های آموزشی ایشان به عنوان پرفروش ترین آثار آموزشی هنر نقاشی آبرنگ در انگلستان مطرح می باشد. تاکنون بیش از 140 هزار جلد کتاب در زمینه  آموزش آبرنگ و نقاشی با آبرنگ و اکرولیک به چاپ رسیده است.

در این مجموعه آقای هاریسون به شما آموزش نقاشی از مناظر زیبای طبیعت را با استفاده از آبرنگ نشان داده می دهد

 

شش نقاشی از مناظر زیبا به صورت ویدیویی و دوبله فارسی در دو بخش آموزش داده شده است.

 

بخش اول شامل نقاشی چشم اندازی است که آب از زیر یک پل سنگی در دل طبیعت در جریان است. دومین اثر آموزش نقاشی یک صحنه آفتابی از یک اسب در حال آشامیدن آب از یک رودخانه آرام که شما را در معرفی حیوانات به مناظر کمک خواهد کرد و یک قلعه قدیمی با آسمانی تاریک و ابری در کنار یک رودخانه.

اما بخش دوم شامل نقاشی ساختمان ها در کنار طبیعت و نحوه ایجاد سایه ها و نورپردازی بر روی آنها می باشد. در این بخش نیز با نقاشی سه اثر زیبا شامل نقاشی ورودی یک باغ با دری چوبی و دیوارهای آجری، نقاشی یک کافه که غرق در نور شدید آفتاب است و نهایتا نقاشی خانه روستایی در یک چشم انداز گرم به شما کمک می کند تا تمام مهارت های لازم را در نقاشی با آبرنگ کسب نمایید.


این مجموعه شامل بیش از صد تابلوی زیبای نقاشی با آبرنگ  و با کیفیت خوب از استاد هاریسون جهت ایده گرفتن هنرجویان عزیز می باشد .


همچنین جهت استفاده بهتر کاربران این مجموعه شامل کتاب های الکترونیکی pdf شامل نکات و اطلاعاتی در زمینه معرفی آبرنگ ها و تفاوت آنها همراه با کاتالوگ شرکت های تولید کننده ، کاربرد قلم موهای متفاوت در نقاشی آبرنگ و تکنیک های استفاده از آنها همراه با آموزش نقاشی با آبرنگ به صورت گام به گام و معرفی سایت های آموزشی رایگان در زمینه نقاشی با آبرنگ می باشد .

قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.