• اشتراک
این یه کلیپ واقعیه .بدون هیچ نخ نامرئی و یا دستکاری تو اسکناس میتونید هر اسکناسی رو به پرواز در بیارین.
این یه کلیپ واقعیه .بدون هیچ نخ نامرئی و یا دستکاری تو اسکناس میتونید هر اسکناسی رو به پرواز در بیارین.


دوستان این آموزش استثناست و با قیمتی متفاوت از بقیه محصولات فروشگاه به فروش میرسد چون یک آموزش کاملا حرفه ای و اجرایی واقعی دارد.
دوست عزیز بازدید کننده این تردستی باور نکردنی در سایتهای خارجی با قیمت 45 دلار به فروش میرسد ما این آموزش استثنایی را برای شما با یک پنجم قیمت واقعی عرضه میکنیم.
تله کینزی چیست؟ به توانایی حرکت دادن اجسام بدون تماس فیزیکی تله کینزی میگویند.
کلید تله کینزی باز شدن چاکرای دست و اراده است.
http://s1.picofile.com/file/7346613438/talekinzi_2_.jpg
شما با انجام تمارین زیر میتونید چاکرای دستتون رو باز کنید. 
در بدن ما کانال هایی از انرژی وجود داره که انرژی از این کانال ها عبور میکنه.شما اول از همه باید
کانال های انرژی در بدنتون رو پاکسازی کنید تا این انرژی راحت تر جریان داشته باشه.در این صورت
شما بهتر میتونید چاکرای دستتون رو باز کرده و کنترل کنید.
حرکت دادن اجسام با چشم
ابتدا وسایل مورد نیاز برای این تمرین : 1- یک عدد سوزن یا هر وسیله ایشبیه به آن 2- یک تکه کاغذ یا مقوای نازک به ابعاد تقریبی 5 در 5 سانتیمتر 3- محیطی آرام وبه دور از هر عامل مزاحم طریقه انجام آزمایش: ابتدا کاغذ را به صورت قطری در هر دو جهت تا بزنید به طوری که بعد از تا زدن کاغذ به صورت یک هرم در آید سوزن را به صورت عمودی در جایی مهار کنید بهتر است سوزن را از قسمت ته در یک تکه شمع یا چیزی شبیه آن فرو ببرید کاغذی که به صورت دقیق تا خورده است را از قسمت گودی آن بر روی سوزن قرار دهید سپس در فاصله 2 متری کاغذ بنشینید فاصله کمتر از این باعث میشود که جریان تنفس شما مو جب حرکت کاغذ شود وفاصله بیشتر مو جب تضعیف نیروی جنبش روانی میشود در ابتدا بهتر است که 15 دقیقه ای تمرین ریلکسیشن (تن آرامی) ساده ای انجام دهید که این کار به بهتر انجام شدن تمرین کمک زیادی میکند. بعداز تن آرامی همانطور که گفتم در فاصله تقریبی 2 متری کاغذ بنشینید وشروع بهتمرکز کردن به کاغذ نمایید در ذهن خود اینگونه تلقین نمایید که نیرویی از چشمان شما خارج شده وموجب حرکت کاغذ میشود. در حین تمرکز هیچ نیازی به فشار آوردن به خودتان نیست تنها با تمرکز و نگاه مستمر به کاغذ میتوانید آن را حرکت دهید. من در نوبتدوم تمرین موفق به حرکت دادن کاغذ شدم. در ابتدای تمرین ممکن است چشمهایشما خسته شود که بهتر است هر موقع احساس خستگی کردید برای لحظاتی چشمانخود را ببندید. باید توجه داشته باشیدکه تمرین را در مکانی انجام دهید که هیچگونه حرکت هوا وجود نداشته باشد. در ابتدای تمرین هدف شما فقط حرکت دادن کاغذ باشد با پیشرفت در اینکار شما میتوانید جهت حرکت کاغذ را نیز تعیین کنید. با انجام این تمرین شما از پیشرفت خود و همچنین از نیروهای نهفته در وجودتان بسیار متعجب خواهیدشد. بعد از پیشرفت در تمرین با کاغذ شما میتوانید این تمرین را با با شعله شمع یا چوب کبریت بر روی آب نیز انجام دهید. در ابتدا از تمرکز طولانیخودداری نمایید و به تدریج مدت زمان آن را افزایش دهید این تمرین هیچگونهخطری برای تمرین کننده ندارد.

اما از همه راحتتر راهیه که ما تو فیلم آموزشی به شما یاد میدیم راهی ساده برای انجام کاری غیرممکن و حیرت آور که تو هر جایی و هر زمانی برای همه به راحتی میتونید انجام بدین و باعث حیرت و تعجب بقیه بشید با این آموزش پا به عرصه شعبده بازان حرفه ای بگذارید.
بدون تمرکز یا تمرین خاصی کاری حیرت آور انجام بدین.
این آموزش فوق العاده با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شماست.
http://sarzamineajaeb.sellfile.ir/images/3box.png
 

پرداخت و دانلود

مبلغ قابل پرداخت 30,000 تومان 
(شامل 35% تخفیف) 
مبلغ بدون تخفیف: 46,000 تومان
 
 

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

 
[/tr]
AMOOZESHE-PARVAZE-VAGHEIE-ESKENAS-RAZ_736507_5914.zip14.6 MB
 
 
 تردستی پرواز واقعی اسکناس : یک فایل آموزشی دانلودی با حجم 14.6 مگابایت
تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :

  • با خرید 4 عدد یا بیشتر از این محصول آن را با 20 % تخفیف خریداری کنید.
    20 %
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.