• اشتراک
کرم سفت کننده سینه وباسن گلدن نایت جوابدهی قطعی 7 روزه بدون عوارض جانبی دارای مجوزوزارت بهداشت و درمان 139هزارتومان دریافت هزینه پس از تحویل کالا گارانتی تعویض 7 روزه محصول شماره پروانه بهداشت : 56/ظ/2376
ویژگی های خاص این محصول

جمع کردن و سفت کنندگی پوست : 

این محصول با فورمولاسیون منحصر به فرد خود با ایجاد یک لایه ظریف و مستحکم پوست را به سمت بالا می کشد همانند غلاف یا جوراب محکمی که پوست را در بر گرفته و آن را جمع می نماید . 
این اثر به سرعت ایجاد می شود و اثرات سفت کنندگی آن را مشهود می سازد .
این تاثبر به دلیل شبکه ای شدن PVE و PVP  بر روی پوست پس از مالیده شدن ژل می باشد . 
شبکه ای شدن به مفهوم اتفاق فیزیکی ای است که در فورمولاسیون ژل سفت کننده گلدن نایت به وجود آمده در حین انجام این فرایند بر روی پوست زنجیره های پلیمری مواد تشکیل دهنده ژل هم ، فرو رفته و باعث می شود سطح آن کاهش پیدا کند . کاهش سطح مذکور باعث جمع شدن پوست می شود و خیلی سریع نتیجه آن قابل مشاهده می باشد.

روش استفاده:
قبل از استفاده سطح پوست را تمیز کنید و مقداری از ژل را به اندازه نصف بند انگشت بر روی محل مورد نظر بزنید و به صورت دورانی به مدت ده دقیقه ماساژ دهید تا جذب پوست شود.

ترکیبات:
ژل سفت کننده سینه و باسن گلدن نایت حاوی عصاره مورد است که دارای ماده موثر تانن می باشد. پروتئین های موجود در ساختمان پوست دارای گروه های کربوکسیلیک هستند و از سوی دیگر تانن موجود در فرمولاسیون ژل سفت کننده شامل گروه های فنولی است که عامل هیدروکسیل دارند.
بر هم کنش این دو گروه با یکدیگر باعث می شود بین پروتئین های سازنده ماتریس پوست به هم پیوستگی ایجاد شود بنابراین استحکام پوست افرایش پیدا می کند .
شماره پروانه بهداشت : 56/ظ/2376

 
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.