• اشتراک
دستگاه حشره کش یا پشه کش برقی او پی کی انواع پشه و مگس های مزاحم را با حشره کش برقی opk تار و مار کنید حشره کش برقی opk دستگاهی دوکاره بوده و میتوانید بعنوان حشره کش برقی و شب خواب استفاده نمائید
نکته جالب اینجاست که حشرات همیشه به سمت نور می روند به جای اینکه شب خواب روشن کنید از این چراغ خواب استفاده کنید تا حشرات به سمت نور رفته واز بین بروند و شما خواب راحتی داشته باشید.
حشرات موذی در محل کار و زندگی انسان مشکلات زیادی را برای انسان ایجاد می کنند . بیماری های عفونی و پوستی به وسیله حشره هایی مثل سوسک، مگس، پشه با گزیدن و نیش زدن و تماس با غذا به انسان منتقل می شود. روش های مختلفی مثل حشره کش، اسپری و … برای دفع کردن و مبارزه با این حشره های موذی وجود دارد که  بیشتر آن ها با وجود هزینه زیاد کارایی لازم را ندارند و یا طبق سلیقه افراد خریداری می شود این حشره کش به دلیل دو کاره بودن مورد توجه خیلی از افراد واقع شده است.
دستگاه حشره کش برقی یا پشه کش برقی او پی کی دوکاره است یعنی هم به عنوان حشره کش و هم بعنوان شب خواب استفاده نمائید.حشره کش برقی opk دارای چراغ فلورسنت با نور خاص آبی متمایل به بنفش بوده که قادر به جذب انواع حشرات، مگس،…..  بوده و حشرات به محض نزدیک شدن به نور این حشره کش، با میله های تعبیه شده در درون دستگاه برخورد کرده و بلافاصله حالت برق گرفتگی به آنها دست می دهد و حشرات روی میله ها خشک می شوند.
باخرید پستی حشره کش برقی نیازی به خرید قرص و دارو نیز برای این دستگاه ندارید!
لامپ این نوع حشره کش تا 10000 ساعت کار می کند.
بسیار کم مصرف بوده و فقط یک وات برق مصرف میکند
دارای کلید روشن و خاموش میباشد
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.