• اشتراک
کلگی فست شارژ اورجیال مخصوص گوشیهای سامسونگ FAST CHARGING ADAPTER ORIGINAL SAMSUNG
FAST CHARGING ADAPTER ORIGINAL SAMAUNG
شارژر سریع یا همان FAST Charge یا به عبارت دیگر Quick Charge به شارژری گفته میشود که باتری گوشی و تبلت را با سرعت دو برابر شارژ می کند و مخصوص کاربرانی است که در طول روز استفاده زیادی از گوشی و دستگاه هوشمند خود دارند.تفاوت فست شارژ با شارژرهای معمولی گوشیها در این است که اگر شارژر گوشی در مدت زمان یک ساعت گوشی را تا 50% شارژ می کند FAST Charge همین در صد شارژ را در نیم ساعت تحویل شما می دهد و این امر مخصوص گوشی هایی با قابلیت پذیرش شارژ سریع می باشد نه گوشی های معمولی و ساده چون این عملکرد برای چیپست گوشی معمولی تعریف نشده است.
روش کار FAST Charge با شارژر معمولی یکی است.با این تفاوت که مقدار توان ورودی متفاوت است و این به دلیل وجود چیپست موجود در فست شارژ و چیپست موجود در موبایل میباشد که باعث مدیریت شارژ میشوند.
این نمونه شارژرها توسط دو شرکت بزرگ و معتبر تولید می شوند یکی با نام کوالکام که نام شارژر تولیدی آن Quick Charge و دیگری شرکت بزرگ چینی Oppo است که اسم شارژر تولیدی این شرکت Vooc است.
فست شارژهای سامسونگ برای انواع گوشی های هوشمند برند سامسونگ مناسب است و سرعت شارژ خوبی دارند. اگر وقت و صرفه جویی در زمان برایتان اهمیت دارد ما این نمونه از کلگی شارژر را به شما پیشنهاد میکنیم.
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.