• اشتراک
هاب USB XP-812 از کیفیت بالایی در ساخت می باشد و در رنگ مشکی عرضه شده است سرعت انتقال اطلاعات تا 480 مگابیت بر ثانیه بدون نیاز به برق خارجی و نسخه USB نسخه دوم کابل 1 متری
با استفاده از USB هاب 4 پورت مدل XP-812 شما می‌توانید به آسانی 4 عدد از دستگاه‌هایی مانند هارد دیسک اکسترنال، فلش مموری، کارت‌خوان، ماوس، کیبورد، دوربین دیجیتال و... را به کامپیوتر یا لپ تاپ خود متصل و از آن‌ها استفاده کنید.

بسیاری از کاربران همیشه با تعداد محدود پورت‌های USB کامپیوتر یا لپ‌تاپ خود مشکل دارند و برای وصل کردن چند وسیله به پورت USB آن‌ها مجبورند یکی از وسایل قبلی را جدا کنند.
همچنین بعضی دیگر از کاربران می‌خواهند پورت‌های USB در دسترسشان باشد تا برای اتصال یک دستگاه مجبو نباشند به زیر میز بروند یا کیس خود را جابجا کنند تا به قسمت پشت آن و پورت‌های USB دسترسی داشته باشند.
خوشبختانه این مشکلات با استفاده از یک USB هاب حل می‌شوند، زیرا USB هاب‌ها دارای چند پورت USB هستند که از طریق رابط به یک پورت USB کامپیوتر یا لپ‌تاپ متصل می‌شوند و فقط آن را اشغال می‌کنند.

بنابراین با استفاده از USB هاب می‌توان تمامی دستگاه‌های USB که به آن‌ها احتیاج است را به صورت همزمان به یک پورت USB کامپیوتر یا لپ‌تاپ متصل کرد. 


USB هاب 4 پورت مدل XP-812 با 4 رابط USB است که به شما امکان اتصال 4 دستگاه را به یک پورت USB کامپیوتر یا لپ‌تاپ می‌دهد. این محصول با طراحی جمع‌وجوری که دارد جای کمی را روی میز شما اشغال می‌کند به صورتی که وجود آن را بعد از مدتی حس نخواهید کرد. 
سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز
بدون نیاز به درایور و شناسایی به صورت اتوماتیک توسط سیستم عامل
4 پورت خروجی با USB نسخه 2
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.