• اشتراک
این پایه منوپاد YT-1288 برای عکاسی از راه دور در جشن‌ها و مواقعی که می‌خواهید خودتان نیز در عکس حضور داشته باشید و به ثبت خاطرات خود بپردازید مناسب است. پایه نگه‌دارنده گوشی و تبلت قابلیت تحمل وزن دستگاه‌هایی با حداکثر 1 کیلوگرم را دارد.
مونوپاد YT-1288 یکی از محصولات شرکت یانتنگ می باشد. این محصول با وزنی در حدود 298 گرم و طولی برابر با 485 میلیمتر (274 گرم و طول 383 میلیمتر با جدا کردن بخش نگهدارنده گوشی های موبایل و خم کردن 90 درجه ای بازوی متحرک) در حالت جمع شده و اختصاص یک بند مچی در انتهای دسته، به یک محصول قابل حمل ایده آل جهت گرفتن عکس های سلفی تکی و جمعی مبدل شده است. حال توسط این منوپاد یانتنگ قادر خواهید بود تا گوشی تلفن همراه یا دوربین دیجیتال خود را بر روی آن نصب نمایید و بدون کمک شخص دیگری از نگاه یک مورچه جلوی پایتان تا نگاه یک پرنده روی شاخه ای با فاصله تقریبی 2 متر از بالای سرتان از خود در کنار دوستانتان یا مناظر دلخواه خود عکس یا فیلم بگیرید و به شکار لحظه های به یاد ماندنی بپردازید.
به طور کلی استفاده از مونوپاد 1288 یانتنگ بسیار آسان و کاربردیست و کوچکترین جزئیات آن با دقت کافی طراحی و تولید شده است. امکان چرخش 360 و همچنین خم و راست شدن بازوی متحرک در 11 مرحله به انتضمام امکان نصب آن بر روی انواع سه پایه ها و همچنین نصب بسیاری از دوربین های دیجیتال بر روی آن در کنار وزن مناسب و جنس مقاوم محورها باعث میگردد تا رضایت کاربر را به خوبی جلب نماید.
تنها نکته منفی در مورد این مونوپاد آسیب پذیر بودن محور اصلی آن میباشد. از آنجا که این محور در حالت جمع شده کامل نیز همچنان نمایان است در حمل و نقل و جابجایی این محصول باید دقت کافی خرج شود چرا که احتمال ایجاد خط و خش و قور شدگی بر روی بدنه وجود دارد لذا استفاده از یک کاور مخصوص حمل برای این محصول توصیه میگردد.
منو پادها یکی از لوازم جانبی جدید برای عکس‌های سلفی با زاویه دید بیشتر است که خود کاربر نیز در تصویر میتواند حضور داشته باشد. در زیر به پایه نگه دارنده ساخت شرکت یانتنگ می پردازیم تا ویژگی های آن را نیز بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.
این پایه منوپاد YT-1288 برای عکاسی از راه دور در جشن‌ها و مواقعی که می‌خواهید خودتان نیز در عکس حضور داشته باشید و به ثبت خاطرات خود بپردازید مناسب است. پایه نگه‌دارنده گوشی و تبلت قابلیت تحمل وزن دستگاه‌هایی با حداکثر 1 کیلوگرم را دارد. بدنه این محصول از جنس آلومینیوم ساخته‌ شده است. می‌توانید اندازه این محصول را در طی سه مرحله بلند و کوتاه نمایید که طول آن از 42.5 تا 125 سانتی‌متر قابل‌ تغییر می‌باشد.
 به این محصول یک بند مچی متصل است که برای حمل راحت‌تر این محصول مورداستفاده قرار می‌گیرد. YT-1288 یکی از مدل‌های پایه نگه‌دارنده شرکت یانتینگ است که می‌توان از آن برای دوربین‌های DSLR نیز استفاده نمود. 
این محصول قابل‌ استفاده برای گوشی و تبلت هایی با سایز صفحه نمایش حداکثر تا 5.5 اینچ می‌باشد. این محصول را به افرادی که به ثبت خاطرات خود می‌پردازند پیشنهاد می‌کنیم.
نقاط قوت
  •  استفاده آسان و حمل راحت
  •  مناسب برای استفاده با دوربین های دیجیتال و یا دوربین های DSLR
  •  وزن سبک
  •  طراحی قابل تنظیم
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.