• اشتراک
دستگاه بلوتوث قابلیت اجرا بر روی همه کامپیوتر ها و هر نوع ویندوزی را دارد و احتیاج به نصب ندارد و قابلیت انتقال هر نوع فایلی به کامپیوتر و موبایل و قابلیت ایجاد شبکه بین کامپیوتر ها را داراست .

اگر موبایل شما کابل رابط کامپیوتر ندارد ؟
اگر نگران تجهیزات گران و دردسر ساز شبکه هستید؟
ما به شما پیشنهاد می کنیم مشکلتان را با بلوتوث کامپیتر رفع کنید
این دستگاه بسیار کوچک به USB کامپوتر وصل می شود و بدون نیاز به نرم افزار خاص، همه کارهای بالا را برایتان انجام می دهد.


بلوتوث بند انگشتی کامپیوتر ، کوچکترین بلوتوث حاضر در جهان است که با قابلیت‌های منحصر به فرد آن را تبدیل به یک ابزار خواستی تبدیل نموده است .

این وسیله ارزشمند از فناوری بلوتوث 2 بهرمند می باشد؛ Bluetooth 2.0 ورژن تکامل یافته 1٫x است تغییرات عمده شامل ایجاد و ارائه Enhanced Data Rate با نرخ ارسال و دریافت 3 Mbit/s. ، سرعت سه برابر سریعتر در ارسال ، مصرف توان پایین تر بوسیله کاهش Dutycucle ، مختصر کردن سناریو ارتباط چندگانه با استفاده از عرض باند قابل دسترس بیشتر و اصلاح کردن  Bit Error Rate .


این دستگاه به راحتی از طریق usb به کامپیوتر وصل می شود و می توانید بوسیله آن فایلهایی که داخل گوشی و یا دستگاههایی که مجهز به سیستم بلوتوث می باشند را به کامپیوتر خود منتقل نمایید و همچنین از روی کامپیوتر فایل خود را به موبایل انتقال دهید .

مشخصات دستگاه:
بلوتوث پیشرفته نسخه 2٫0
پشتیبانی کامل از پروفایل‌های: شبکه، شماره گیری، فکس، دسترسی های شبکه، گوشی و سازگار با تمامی نسخه‌های ویندوز:از جمله 98، 98SE، ویستا، 2000، XP و ویندوز7 (Seven).
رابط: پورت USB
سرعت سمبل: 3Mbps
محدوده پشتیبانی برای دریافت و ارسال: 0 تا 100 متر
بدون نیاز به نصب درایور و یا سی‌دی راه‌انداز Plug & Play (ویندوز به مانند یک کول‌دیسک بلافاصله دستگاه را شناسایی میکند)
ویژگی ها :

http://shop.takmob.net/images/gl.gif تبدیل کامپیوتر به بلوتوث .
http://shop.takmob.net/images/gl.gif بی سیم برای اتصال به وسایل بلوتوث از جمله تلفن های موبایل ، PDA و یا کامپیوتر ، برای انتقال داده ها ، شبکه سازی ، و شماره گیری ، فکس.
http://shop.takmob.net/images/gl.gif فعال کردن اتصال به هدست بی سیم بلوتوث.
http://shop.takmob.net/images/gl.gif حمایت از داده های صوتی بلوتوث
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.