• اشتراک
باتری اورجینال BST-43 سونی اریکسون Sony ericsson BST-43 battery باطری اصلی گوشی موبایل BST-43 ، که از کیفیت ساخت و قدرت شارژدهی بسیار بالایی برخوردار می باشد.
این محصول باطری موبایل سونی اریکسون می باشد. کد فنی این باطری  BST-43  و ظرفیت این باطری 1000 میلی آمپر ساعت و ولتاژ آن   3.7  می باشد. گوشی های سازگار با  این باطری در بالا ذکر شده است.
ساختار شیمیایی این باطری از نوع  لیتیوم – آیون می باشد که با نام لیتیوم-یون رایج شده است.
در دنیای دیجیتال امروزی کسی پیدا نمیکنید که با باطری های لیتیومی در وسایل و گجت های خود سر و کار نداشته باشد -  از موبایل گرفته تا لپ تاپ و ام پی تری پلیرها و دوربین های عکاسی و فیلمبرداری همه از باطری های لیتیومی استفاده می کنند .

برای شارژ اولیه، بهتر است باتری را داخل گوشی موبایل قرار دهید و آن را خاموش‌کنید. مدت چهار الی پنج ساعت آن را شارژ کرده و از قرار دادن باتری به مدت طولانی در حالت شارژ خودداری نمایید. باتری منبعی از انرژی پتانسیل الکتریکی است که با انجام واکنش‌هایی انرژی شیمیایی را به الکتریکی تبدیل می‌کند. انرژی تولیدشده از طریق قطب‌های مثبت و منفی باتری قابل دریافت است. باتری، انرژی موردنیاز برای کار با دستگاه الکتریکی را فراهم می‌کند.

مشخصات

طول :50 میلیمتر
عرض :40 میلیمتر
ضخامت :5 میلیمتر
ولتاژ :3.7V
ظرفیت :1000 میلی آمپر
ساختار :Li-Ion
گوشی های سازگار :/ sony Ericsson CK13i txt / sony Ericsson CK15i txt pro / sony Ericsson J108i Cedar / sony Ericsson J10i Elm GreenHeart / sony Ericsson J20i Hazel / sony Ericsson U100 Yari / sony Ericsson WT13i Mix Walkman
 
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.