• اشتراک
​قطره بان چیست؟ قطره بان یک سرشیر کاهنده مصرف آب است که با ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش می تواند تا 95 درصد در کاهش مصرف آب موثر باشد.
قطره بان چیست؟
قطره بان یک سرشیر کاهنده مصرف آب است که با ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش می تواند تا 95 درصد در کاهش مصرف آب موثر باشد.
به عبارتی قطره بان موثرترین سرشیر اتومات کننده شیر آب است که با قطع و وصل سریع و بلادرنگ جریان آب میزان هدر رفت آب را به صفر درصد می رساند.
استفاده از قطره بان به قدری ساده است که بعد از چند بار استفاده ، شیرآلات پیچی و اهرمی قدیمی را دیگر استفاده نخواهید کرد و این خود مزایای بسیاری دارد.
مزیت اول اینکه مجبور نیستید در هنگام وضو ، دست شستن و یا مسواک مدام شیر آب را ببندید و دوباره باز کنید.
مزیت دوم : همانطور که می دانید کف دست و سر انگشتان همواره در معرض تماس با اشیاء مختلف و آلودگی های موجود بر روی آنهاست . با استفاده از قطره بان با عدم لمس دسته شیرآلات مانع از انتقال آلودگی انباشته شده موجود بر روی آنها شده و از آنجا که اهرمی قطره بان با پشت دست کنار زده می شود و پشت دست همیشه تمیز هست لذا استفاده از آن به شدت به افزایش سطح بهداشت و کاهش انتقال آلودگی کمک می کند.
 
مزیت سوم : از آنجا که قطع و وصل آب در قطره بان به صورت مکانیکی انجام می شود و اینکار در کمترین زمان و به صورت خیلی سریع اتفاق می افتد بر خلاف شیرهای چشمی که هدررفت آب زیادی دارند ، هیچ پرت آبی نداشته باعث کاهش مصرف و جلوگیری از اسراف که از بزرگترین گناهان است خواهد شد.
 
مزیت چهارم : برای نصب قطره بان نیازی به عوض کردن شیرآلات قدیمی خود ندارید. تنها و تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که سرشیر قبلی را باز کنید و قطره بان را به جای آن ببندید. 

قطره بان برای کارهایی نظیر شستن دست و صورت ، وضو و مسواک بسیار ایده آل بوده و همچنین برای آشپزخانه ها و شستن ظرف نیز قابل استفاده است.
قطره بان مخصوص کسانی است که ارزش قطرات چون در و گوهر آب را می دانند و می خواهند از قطره قطره آن نگاهبانی کنند.
تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :

 • با خرید 3 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 10 % تخفیف خریداری کنید.
  10 %
 • با خرید 5 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 20 % تخفیف خریداری کنید.
  20 %
 • با خرید 10 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 30 % تخفیف خریداری کنید.
  30 %
 • با خرید 20 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 40 % تخفیف خریداری کنید.
  40 %
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.