• اشتراک
بخاری فن دار برقی رومیزی یک بخاری پنکه دار با کیفیت است که همه نیازهای ما را در منزل، محل کار یا مسافرت تامین می کند. کیفیت، سبکی و کم حجم بون این بخاری برقی فن دار باعث شده که یکی از محبوب ترین بخاری های برقی موجود در بازار باشد.
امروزه استفاده از بخاری های رومیزی که قابلیت پرتاب باد دارند بسیار متداول شده است. بخاری های فن دار بزرگ معمولا بصورت ایستاده هستند و وزن و حجم بسیار زیادی دارند. از طرفی قیمت بخاری ایستاده بزرگ بسیار زیاد است. اما محصولی که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم بخاری برقی فن دار رومیزی است. این بخاری فن دار برقی بسیار سبک و کم حجم است و به راحتی قابل حمل می باشد. در ادامه ویژگی های این بخاری برقی پنکه دار را با هم می بینیم:

http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/araste1.jpg

ویژگی های بخاری برقی رومیزی فن دار :
ابعادعرض 27 سانتی متر، عمق 28 سانتی متر و ارتفاع 14 سانتی متر
وزن1.5 کیلوگرم
جنسفایبرگلاس 
رنگ سفید
منبع حرارتیالمنت
توان مصرفی2000 وات
ولتاژ مصرفی220-240 ولت برق خانگی
ترموستاتدارد
فندارد
قابلیت تنظیم دمادارد
قطع کن ایمنیدارد
قابلیت کار بصورت پنکهدارد
سازندهشرکت آراسته - ایران
گارانتی12 ماه شرکتی
استاندارداستاندارد ملی ایران
سایر ویژگی هاکم حجم، قابلیت حمل و نقل آسان، گرمادهی مطلوب، قابل استفاده در محل کار، منزل و مسافرت
 

http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/araste4.jpg
ارزیابی ویژگی های بخاری برقی فن دار 


در نگاه اول جهت ارزیابی این بخاری فن دار برقی به کوچکی و سبکی آن بر می خوریم. داشتن حجم و وزن کم باعث می شود که برای حمل و نقل آن مشکلی نداشته باشیم و بتوانیم حتی آنرا به مسافرت هم به راحتی ببریم. با توجه به بزرگی و سنگین بوده اکثر بخاری های فن دار برقی، اندازه کوچک و وزن کم این بخاری یک مزیت محسوب می شود.

درجه های روی این بخاری برقی بادی امکاناتی را در اختیار ما قرار می دهد. یکی از درجه ها برای کم و زیاد کردن دما است که شما با توجه به میزان گرمایی که دوست دارید می توانید آنرا تنظیم کنید. و درجه تنظیم دیگر مربوط به فن آن است که می توانید درجه آنرا کم و زیاد نمایید. میزان پرتاب باد گرم این بخاری زیاد بوده بطوریکه به راحتی در کمتر از چند دقیقه می تواند یک اتاق بزرگ را کاملا گرم کند.


http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/araste2.jpg
قیمت: 125000 تومان
 
 
 
خرید بخاری برقی فن دار رومیزی

وجود قطع کن ایمنی در این بخاری رومیزی فن دار باعث می شود اگر به هر دلیلی دستگاه زیاد داغ کرد قطع کن داغ شدن المنت ها را متوقف می کند. 

یکی دیگر از ویژگی های این بخاری برقی پنکه دار حالت پنکه آن است. که می تواند در تابستان به عنوان پنکه مورد استفاده قرار گیرد و باد خنک پرتاب کند.

قیمت این بخاری رومیزی فن دار به نسبت کارایی که دارد به صرفه است و وقتی قیمت آنرا در کنار 12 ماه گارانتی شرکت آراسته قرار می دهیم می توانیم قبول کنیم که یک خرید به صرفه خواهیم داشت.

با توجه به ارزیابی این بخاری برقی فن دار می توانیم مزیت ها و معایب آنرا نام ببریم:

مزایا: سبکی و کوچک بودن، گرمادهی بالا، قیمت مناسب
معایب: چرخشی نبودن جهت باد

http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/araste3.jpg
آیا خرید این بخاری فن دار برقی به صرفه است؟ 
http://d20.ir/14/Images/843/Large/garantee1.png


داشتن 12 ماه گارانتی برای یک وسیله برقی یک مزیت بزرگ محسوب می شود. وقتی یک شرکت وسیله برقی خود را ضمانت یکساله می کند پس از نظر کیفیت به محصول خود اطمینان دارد. از طرف دیگر قیمت بخاری برقی فن دار در مقایسه با عملکردی که دارد و نمونه های موجود در بازار به صرفه می باشد. 

نحوه دریافت محصول:

شما می توانید با کلیک روی گزینه سفارش محصول استان و شهر خود را انتخاب سپس فرم ثبت مشخصات را کامل نمایید. پس از نهایی کردن خرید ظرف یک تا دو روز کاری محصول به دستتان می رسد.
تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :

  • با خرید 6 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 10 % تخفیف خریداری کنید.
    10 %
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.