• اشتراک
آرشیوی ارزشمند از مجلات بروز دنیا برای رشته معماری مجلات طراحی،معماری،دکوراسیون،نمای خارجی و داخلی،لوازم خانگی و … آرشیوی از مجلات بروز دنیا با کیفیت اصلی
خرید آرشیو مجلات معماری – 4 دی وی دی مجلات معتبر دنیا
یکی از علاقمندی های تمامی دانشجویان و مهندسین رشته معماری ، الهام گرفتن از طراحی های روز دنیا برای خلق ایده های جدید و منحصر بفرد است. لذا با مشاهده و مطالعه طرح های روز دنیا و استفاده به جا از آنها می تواند بخش قابل ملاحظه ای از این نیاز را برآورده کرده و کمک شایانی به این عزیزان بکند.

پکیجی که در این پست خدمت شما دانشجویان و مهندسین عزیز معرفی می شود مجموعه ای استثنایی و نایاب از تمامی مجلات معتبر و بروز دنیا با موضوع معماری و طراحی دکوراسیون و نمای خارجی و داخلی ساختمان است که می توانید با خرید پستی آن را در منزل یا محل کار تحویل گرفته و از آن استفاده نمایید.

این پکیج فوق العاده در قالب 4 دی وی دی و بصورت پستی تقدیم حضور شما می شود که وجه آن را می توانید بعد از تحویل گرفتن ، پرداخت نمایید. این مجموعه شامل بیش از 15 گیگابایت مجلات معتبر روز دنیا در قالب موضوع معماری و طراحی دکوراسیون و نمای خارجی و داخلی ساختمان است که شامل فایلهای پی دی اف و با بالاترین کیفیت ممکن است.
 

همواره الهام گرفتن از کارهای حرفه ای ترها میتواند کمک بزرگی به خلق ایده های بهتر و جدیدتر باشد. رشته مهندسی معماری از جمله رشته هایی است که نیاز به خلق ایده و ساخت آثار منحصر بفرد دارد. تمام تلاش مهندسین معمار بر این است تا بتوانند اثر یا ایده خاص خود را به مرحله اجرا برسانند. روشن است که خالق اثر برای ایجاد و ساخت آن باید ایده های اولیه خود را دسته بندی کرده و روی هر آنچه از قبل اندوخته دارد تمرکز کند تا در نهایت بتواند با اطلاعات و ایده هایی که در سر دارد مدل اولیه خود را بروی کاغذ بیاورد.
همواره مطالعه کتاب و مجله های معماری میتواند هر مهندسی را در الهام گرفتن و ساخت ایده کمک و یاری کند. در این مجموعه سعی شده تا تمامی مجلات و کتابهای مرتبط با رشته معماری که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و جزو مجلات پر تیراژ و پر مخاطب سراسر دنیا است، برای استفاده مهندسین عزیز گرد آوردی شود.
 
خرید آرشیو مجلات معماری – 4 دی وی دی مجلات معتبر دنیا
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.