• اشتراک
مجموعه بینظیر بیش از 15 گیگابایت فایل کاربردی و مهم رشته معماری بیش از 22000 فایل مرتبط با رشته معماری هر آنچه یک مهندس یا دانشجوی معماری احتیاج دارد آرشیوی بسیار کامل و جامع در قالب 4 دی وی دی
خرید آرشیو اطلاعات معماری - 4دی وی دی فایل کاربردی و مفید

مجموعه ای بینظیر از مطالب و اطلاعات مهم معماری که برای هر مهندس یا دانشجوی عمرانی لازم و ضروریست و تا به الان در هیچ سایت فارسی زبان چنین مجموعه ای گردآوری نشده است. این مجموعه در قالب 4 دی وی دی جمع آوری شده که فایلهای کاربردی و مهم رشته معماری را در خود جای داده است و میتواند در پیشرفت شما نقش سازنده ای داشته باشد.

میتوانید بیش از 15 گیگابایت اطلاعات مفید رشته معماری را در این 4 دی وی دی ببینید و مطالعه کنید. فایلها و اطلاعاتی که برای دانشجویان و مهندسین این رشته میتواند نقش سازنده ای داشته باشد.فایلهایی که هم برای آموزش هم برای پیشرفت در این رشته ساخته شده و مسلماً مطالعه و مرور آنها میتواند به شما کمک کند.

دسته بندی و ترتیب این دی وی دی ها دارای نظم خاصی است که استفاده و جستجوی مطالب را در آن بسیار راحت کرده. شما براحتی میتوانید هر موضوع مورد علاقه تان را در پوشه های این مجموعه بیابید. نام تمامی پوشه ها و فایلهای این مجموعه به زبان فارسی نوشته شده که میتواند باعث رضایت و راحتی کار شما عزیزان باشد. برای سهولت در استفاده، تمامی فایلها و پوشه های داخل این دی وی دی ها با نامهای فارسی هستند.

-اسکیس و راندو (فیلم ها و فایلهای آموزشی) - نکات مهم اسکیس و راندوی کنکور ارشد معماری - فیلمهای آموزشی - فیلمهای ساخت و سازهای مهندسی و پروژه های اجرایی - عکسهای دکوراسیون،طراحی نمای داخلی و خارجی،دیزاین و سه بُعدی - پروژه ها و تحقیقات دانشگاهی و مهندسی - عکسهای اجرایی و کارگاهی ساختمانهای بتنی و فلزی - پاورپوینت های کاربردی و مهم رشته معماری در موضوعات مختلف - نمونه سوالات آزمونهای نظام مهندسی رشته معماری - فهارس بهای سال 94 تمامی رشته ها - پکیج نرم افزارهای اندرویدی مهندسی (قابل نصب بر روی گوشی ها و تبلت های اندرویدی - پروژه ها و پایان نامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد - جزوات رشته معماری - آیین نامه های مهم رشته معماری برای طراحی ها - کتابهای فنی دوره هنرستان - دیکشنری و آموزش زبان انگلیسی

خرید آرشیو اطلاعات معماری - 4دی وی دی فایل کاربردی و مفید

قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.